Hakkımızda

İnternet statik halinden çıkarak insanların insanlarla, şirketlerle, kurum ve devletlerle birleştiği, buluştuğu, örgütlendiği bir yapıya doğru değişiyor.  İnternetin değişmesi ile birlikte klasik reklam yöntemlerinin etkisi giderek azalırken internetin işletmeniz üzerindeki etkisi de gittikçe daha hayati öneme sahip oluyor. İşletmenizin geleceğini şekillendirmek ve özellikle gelecekte başarılı olabilmesi için internetin ve online pazarlama yöntemlerinin kulanılması da kaçınılmaz oluyor.

İnternet Reklamcısı çevrimiçi varlığınızı geliştirmek, entegre pazarlama planları ve çarpıcı sonuçlar sunmak için online pazarlama araçlarını yöneterek işletmenizle yakın işbirliği içerisinde çalışan internet pazarlama ajansıdır.

Pazarlamacılarınız mutlaka önemlidir. Ancak biz internet üzerinden pek çoğunun yaptığı işi çok daha etkili ve çok daha geniş bir alan için çok çok daha düşük maliyetlerle yapabiliriz. İnternet pazarlama uzmanı olarak reklam kampanyanıza  nasıl bir yatırımın ve hangi online tekniklerin kullanılması gerektiğini biliyoruz.

Google AdWords

Google AdWords Reklamları

adwordsGoogle AdWords reklamları günümüz reklam düntasının lideridir. Genel anlamda kullanımı son derece pratik olan Google AdWords reklamları, doğru yapılandırıldığında son derece karlı olabilir. Başarılı bir Google AdWords Kampanyası için lütfen Google AdWords Kampanya Optimizasyonu sayfamızı ziyaret edin.

Google AdWords Reklamları

adwordsProaktif Google AdWords kampanyanızın bir Google AdWords Qualified Professional tarafından yönetilmesini ister misiniz?
Google AdWords reklam kampanyaları reklam amacı incelenerek iyi detaylandırılmalı, anahtar kelime analizi iyi yapılmalı ve sürekli takip edilmelidir. Binlerce dolarlık AdWords tecrübemizle; Kampanyalarınızın performansını artırıp, yatırım geri dönüşünüzü artırabiliriz.

AdWords Kampanyalarınızın Ücretsiz Değerlendirmesi

Mevcut AdWords kampanyanızın ücretsiz değerlendirmesinin yapılması ve bir Google AdWords Qualified Professional ile konuşmak için lütfen 0216 505 84 53 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.14_1148]
Rating: +1 (from 1 vote)
Hakkımızda, 8.2 out of 10 based on 5 ratings

Bizi Google+ üzerinde bulun